Facebook Libra Coin Bitcoin Altcoin Analiz – Libra Destek Libra Nedir Libra Haberleri Facebook Libra haberleri Libra Güncel Haberleri
Facebook Libra CoinLibra Güncel haberleriLibra HaberleriLibra Kripto ParaLibra Ne Demek

Facebook Libra Coin Bitcoin Altcoin Analiz

Facebook Libra Coin Bitcoin Altcoin Analiz

Facebook Libra Coin Bitcoin Altcoin Analiz

Şu anda kripto para yatırımcılarının bir çoğu endişeli, Libranın alt coinlere etkisinin ne olacağı merak ediliyor.Libra nın Konuşulmasından sonra akıllara ABD merkezli yatırım bankası JP Morgan kripto para birimi olan jpm coin etkileri geliyor
Facebookun Piyasaya süreceği para birimi Libra insanları dijital finans sistemi ile tanıştırmayı hedefliyor.Libra`nın finansal katılımı büyütmeye yardımcı Olacağı düşünülüyor.
IMF yetkilisi,nin yaptığı bir açıklamada “Dünya genelinde regülatörlerin gelişmeleri dikkatle izlemelerinin ve doğru adımları atmak konusunda çok geç kalmamalarının sağlanması çok önemli” diye konuştu.
Libra kurumsal şirket kontrolündeki ödemelerden farksız bir para birimi olacaği düşünülüyor.Libra’nın bitcoin gibi kendiliğinden bir değeri olmayıp Libra dolarla desteklenecek, Diğer kripto paralarda gördüğümüz fiyat dalgalanmaları Libra’da olmaması Öngörülüyor.
bitcoin ve altcoinlerin bu kripto paralardan epey etkileneceği düşünülüyor
Libra haberleri Libra coin analizleri Libra calibra incelemelerini

1-libradestek.com
2-
librafinans.com
3-
libraanaliz.com
4-
librasupports.com

Facebookun Piyasaya süreceği para birimi Libra nın Haber Analiz Yorum ve Güncel kripto haberleri bu sitelerde Görebilirsiniz.